Başkan Şerifoğulları Elazığ’daki temaslarını sürdürüyor.
Elazığ Belediye Başkanı ve AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, Elazığ’daki temaslarını sürdürüyor.
Her gittiği yerde sevgi ve ilgi ile karşılanan Başkan Şerifoğulları; “Şimdi daha güçlü adımlarla ve marka projelerimizle, 'Yine, yeniden; hazırız ve kararlıyız' diyerek, şehrimizin her bir köşesine azim ve kararlılıkla hizmet seferberliğini sürdüreceğiz, eser belediyeciliğini her mahallemize nakış nakış işlemeye devam edeceğiz.” dedi.
Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Çalışkan, AK Parti Elazığ İl Yönetim Kurulu, AK Parti Elazığ Kadın Kolları Yönetim Kurulu, AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Yönetim Kurulu ve AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Elazığ’daki yoğun programlarını sürdürdü.
Başkan Şerifoğulları, şoför esnafı ile buluştu
31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında Başkan Şerifoğulları ilk olarak, Sürsürü Minibüs Durağı'ndaki şoför esnafları ile bir araya geldi. İlk 5 yıllık görev süresinde şoför esnafına önemli destekler sunan Başkan Şahin Şerifoğulları, talepleri dinledi, yeni dönemde hayata geçireceği projeleri anlatarak destek istedi. Esnaflar ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Programa, Elazığ Şoförler Odası Başkanı Şevket Toraman da katıldı.
Halk Eğitim Merkezi ve Fırat Liman Başkanlığı'na ziyaret
AK Parti Belediye Başkan Adayı Şerifoğulları ve beraberindeki heyet daha sonra, Elazığ Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kenan Tabar, kurum çalışanları ve kursiyerlerle buluştu. Merkez faaliyetleri hakkında bilgi alan Başkan Şerifoğulları, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için destek istedi. Başkan Şerifoğulları ve heyet ardından, Fırat Liman Başkanı Abdurrahman Türken ve kurum çalışanlarını ziyaret etti.
Esnaf ve vatandaşlar, Başkan Şerifoğulları’na desteğe devam edecek
Şahin Şerifoğulları, Seyda Molla Bahri Bulvarı'nda faaliyet gösteren esnaflarla bir araya geldi ve vatandaşlarla buluştu. Başkan Şerifoğulları’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden esnaf ve vatandaşlar, yeni dönem için Şerifoğulları’na olan desteklerinin artarak devam edeceğini dile getirdi.
Vatandaşlar, “Yine, yeniden Şahin Şerifoğulları” diyecek
Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, mahalle mahalle, hane hane gezerek vatandaşlarla da bir araya gelmeye devam etti. Şerifoğulları ve beraberindekiler Yeni Mahalle’de ikamet eden Melih Özdemir ve Güneykent Mahallesi’nde ikamet eden Erhan Kaya’nın ev sahipliğinde vatandaşlarla buluştu. Başkan Şerifoğulları’nı evlerinde ağırlamaktan duydukları mutluluğu dile getiren mahalle sakinleri, “31 Mart’ta yine, yeniden Şahin Şerifoğulları.” diyeceklerini ifade etti.
Başkan Şerifoğulları; “İlk 5 yıllık görev süremizde onlarca projemizi yatırıma dönüştürmenin, haklı gururunu yaşıyoruz”
İlk 5 yıllık görev süresinde Elazığ’ın gelecek on yıllarını planlayarak hizmet ve eser ürettiklerini dile getiren Başkan Şahin Şerifoğulları; “Şehrimizin bugününü ve geleceğini şekillendirmek, insanımızın yaşam kalitesine değer kazandırmak hedefi ile 2019 yılında çıktığımız bu kutlu yolda, birbirinden kıymetli onlarca projemizi yatırıma dönüştürmenin haklı gururu ile hemşehrilerimizin huzurundayız. Hizmet, eser ve gönül belediyeciliği ilkesi ile attığımız her adımda, şehrimizin gelecek on yıllarını planladık, kronikleşmiş sorunların temeline inip köklü çözümler üreterek aziz şehrimizi yatırımlarla donattık. Yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiğimiz her yerde, bir araya geldiğimiz her bir vatandaşımızın bizlere gösterdiği sevgi, ilgi şehrimiz ve hemşehrilerimiz için attığımız her adımın ne kadar doğru olduğunu gösteriyor.” dedi.
Başkan Şerifoğulları; “Özenle hazırladığımız birbirinden önemli marka projelerimizi, vatandaşlarımıza anlatıyoruz”
Başkan Şerifoğulları konuşmasını; “Aziz şehrimizin geleceği ve kıymetli hemşehrilerimiz refahı için yine, yeniden diyerek gerçek belediyecilik anlayışıyla yeni dönemde hizmet ve eser yolculuğuna hazırız. ‘Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatı.' düsturuyla kapı kapı, hane hane gezip, özenle hazırladığımız birbirinden önemli projelerimizi vatandaşlarımıza anlatıyoruz. Şimdi daha güçlü adımlarla ve marka projelerimizle, 'Yine, yeniden; hazırız ve kararlıyız.' diyerek, şehrimizin her bir köşesine azim ve kararlılıkla hizmet seferberliğini sürdüreceğiz, eser belediyeciliğini her mahallemize nakış nakış işlemeye devam edeceğiz. En büyük amacımız; sevdalısı olduğumuz bu şehri geleceğe emin adımlarla taşımaktır.” diye sürdürdü.
Başkan Şahin Şerifoğulları ayrıca hazırladıkları marka projeleri, 1 Mart Cuma günü saat 19.30’da Kanal Fırat, Kanal 23 ve Kanal E ortak canlı yayınında kamuoyunun beğenisine sunacaklarını da dile getirdi.
Benzer Haberler
Elazığ Vali Yardımcısı Armağan Orman Bölge Müdürünü Ziyaret Etti
Özel Sporcular Masa Tenisi İl Şampiyonası Gerçekleştirildi
Açıkkapı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama mesajı yayımladı.
Elazığ'da Bugün Hava Nasıl Olacak
Başkan Yıldırım ilçe ziyaretlerini sürdürüyor.
TSO Genç Girişimciler Kurulu Üyeleriyle iftarda bir araya geldi.
Başkan Adayı Akın Yetkiyi Siz Vereceksiniz, Hizmeti Biz Yapacağız!
Ak Parti MKYK üyesi Ömer Serdar seçim çalışmalarına devam ediyor